Yearly Archives: 2014

Křídlo svatého Václava 2014

Jako každý rok i letos se žáci naší školy zúčastnili soutěžní přehlídky plastikových modelů Křídlo svatého Václava. Naši žáci se umístili téměř na všech prvních místech posuzovaných kategorií. Kompletní výsledky 10. ročníku zde. Modely si může prohlédnout ve fotogalerii....
Celý článek

Divadelní představení Nájemníci

Dne 26. 11. 2014 se žáci naší školy zúčastnili divadelního představení Nájemníci ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Studentům se divadlo líbilo. Toto padesáté uvedení bylo zvláštní tím, že šlo o premiéru pro Kláru Vojtkovou v roli Lindy Swan.

...
Celý článek

pišQworky 2014

Reprezentanti naší školy nebojují v letošním roce jen na palubovkách sportovních hal, ale i v lavicích školní třídy. Naše družstvo se pod vedením kapitána Radka Lagy vypravilo na turnaj v pišqworkách, který organizovala Střední škola MESIT v Uherském Hradišti. Hráči týmu zachovali chladnou hlavu a s něžnějším pohlavím neměli žádné slitování a uštědřili milým dámám drtivou porážku.

Turnaj ve futsalu 2014

Naši sportovní reprezentanti se vydali na další sportovní zápolení, tentokrát ve futsalu. V tomto školním roce jsme se zapojili do středoškolské futsalové ligy. Naše škola se ujala pořadatelství prvního kola a zorganizovala turnaj v městské sportovní hale v Kunovicích. Naši borci hráli na domácí půdě. Ani to však nenapomohlo k toužebnému postupu.

V prvním kole jsme narazili...

Celý článek

Přehlídky středních škol

Děkujeme všem, kteří se za námi zastavili na přehlídkách středních škol. Máme za sebou přehlídky v Českých Budějovicích, Hodoníně, Opavě, Brně, Trenčíně, Uherském Brodě a Ostravě.

Kdo bude ale chtít vidět a slyšet víc, může přijet na naše Dny otevřených dveří. Druhý termín je ve středu 14. ledna 2015.

...
Celý článek

TERMÍN PRO ZKOUŠKY Z MODULŮ DLE PART 66 – 25. 4. 2015

Pro zájemce o zkoušky z modulů dle Part 66 vyhlašujeme termín v sobotu 25. 4. 2015 od 8:00 do 12:00 hod. Přihlášky vyplňujte prosím nejpozději do čtvrtka 23. 4. 2015.  Pozdější přihlášky již nebudou akceptované. V přihlášce zdůrazněte prosím kategorii (B1, B2, B3), pro kterou si přejete psát požadovaný test, u modulu M11 rozlišujte M11A a M11B. ...
Celý článek

Opět připravujeme rekvalifikační kurzy!

Ve spolupráci s Úřadem práce ČR připravujeme další kola rekvalifikačních kurzů pro profese ve výrobě letadel. Bohužel to bude formou projektu Úřadu práce ČR a tak bude příprava trochu delší. Jakmile budeme mít další informace, uveřejníme je zde.

...
Celý článek