Monthly Archives: Červen 2015

Školní výlet 3. T

V rámci školního výletu jsme vyrazili do Holešova na paintball. Výlet to byl skutku povedený. Nikdo nepřišel o život, došlo jen k mírným chlapským úrazům, které lze přežít a poslednímu odvážnému činu Milana, který si dovolil trefit svého učitele do zad :) .

DSC_3644...
Celý článek

Beseda s policií ČR

V pondělí 15. 6. 2015 proběhla preventivně bezpečnostní beseda s policií České republiky. Beseda byla zaměřená na prevenci kriminality a zneužívání návykových látek.

DSC_3632...
Celý článek

Plavecký výcvik 2015

Letošní plavecký výcvik v rámci hodin tělesné výchovy kupodivu přežili všichni studenti. Silná slova o úžasných plaveckých schopnostech zůstaly před bazénem a ve vodě to v některých případech místo plavání připomínalo hromadný pokus o utopení.

A co nám plavecký výcvik dal? V prvním případě jsme pochopili, že pod hladinou se dýchat opravdu nedá. Že...

Celý článek

Slavnostní předávání vysvědčení studentům čtvrtého ročníku oboru Technik letadel 2015

V pátek 29. května 2015 jsme se naposledy setkali s našimi již bývalými studenty ve slavnostních prostorách Panského dvora, kde převzali maturitní vysvědčení. Rodiče, nejbližší příbuzní a přítelkyně našich studentů společně vyslechli slova místostarosty města Kunovic Ing. Pavla Vardany a Mgr. Hynka Horňáčka ředitele Střední školy letecké plná přání mnoha úspěchů do dalších let. Následně...

Celý článek