Monthly Archives: Prosinec 2014

Křídlo svatého Václava 2014

Jako každý rok i letos se žáci naší školy zúčastnili soutěžní přehlídky plastikových modelů Křídlo svatého Václava. Naši žáci se umístili téměř na všech prvních místech posuzovaných kategorií. Kompletní výsledky 10. ročníku zde. Modely si může prohlédnout ve fotogalerii....
Celý článek

Divadelní představení Nájemníci

Dne 26. 11. 2014 se žáci naší školy zúčastnili divadelního představení Nájemníci ve Slováckém divadle v Uherském Hradišti. Studentům se divadlo líbilo. Toto padesáté uvedení bylo zvláštní tím, že šlo o premiéru pro Kláru Vojtkovou v roli Lindy Swan.

...
Celý článek

pišQworky 2014

Reprezentanti naší školy nebojují v letošním roce jen na palubovkách sportovních hal, ale i v lavicích školní třídy. Naše družstvo se pod vedením kapitána Radka Lagy vypravilo na turnaj v pišqworkách, který organizovala Střední škola MESIT v Uherském Hradišti. Hráči týmu zachovali chladnou hlavu a s něžnějším pohlavím neměli žádné slitování a uštědřili milým dámám drtivou porážku.

Turnaj ve futsalu 2014

Naši sportovní reprezentanti se vydali na další sportovní zápolení, tentokrát ve futsalu. V tomto školním roce jsme se zapojili do středoškolské futsalové ligy. Naše škola se ujala pořadatelství prvního kola a zorganizovala turnaj v městské sportovní hale v Kunovicích. Naši borci hráli na domácí půdě. Ani to však nenapomohlo k toužebnému postupu.

V prvním kole jsme narazili...

Celý článek