Monthly Archives: Listopad 2015

fond sidus

Již druhým rokem se naše škola zúčastnila veřejné sbírky Fondu Sidus. Nelehkého úkolu prodat výrobky, a tím podpořit fond, se ujali studenti 2. T: Richard ŠEVČÍK, Martin ROZEHNAL, Václav CVACH.

Díky Vaší štědrosti za chvíli neměli co prodávat a Fond Sidus jste podpořili vybranou částkou 2 763 Kč.

Všem, kteří jste přispěli,...

Celý článek

křídlo svatého Václava 2015

Dne 23. 10. 2015 jsme se zúčastnili 11. ročníku soutěžní přehlídky plastikových modelů, organizované SŠPHZ Uherské Hradiště. Naši studenti tradičně opanovali nejvyšší příčky a všem dokázali, že výroba letadel jim není jen prací, ale i koníčkem. Zručnost a šikovnost mladých modelářů SŠ Letecké byla nad možnosti všech zúčastněných soutěžících, což se odrazilo ve...

Celý článek

Středoškolská futsalová liga Otrokovice 2015

K tradičnímu turnaji českého fotbalového svazu v sálové kopané jsme vyrazili do Otrokovic. Do turnaje jsme nastoupili s výrazně omlazeným týmem tří hráčů prvního ročníku, ti nezklamali a podali kvalitní výkon. Sympatický výkon našich reprezentantů v podobě technického fotbalu některé soupeře zaskočil a postupně narazil na tvrdou a agresivní hru soupeře. Na agresivitu soupeře postupně doplatili tři...

Celý článek

ředitelské volno

V souladu s ustanovením zákona č. 561/2004 Sb. § 24 odst. 2 a vyhlášky č. 16/2005 Sb. § 2 odst. 5 v platném znění stanovil ředitel školy na pondělí 16. listopadu 2015 „ředitelské volno“.

...
Celý článek

třídní schůzky

Třídní schůzky proběhnou formou konzultačního dne v pátek 13. listopadu 2015 od 14 - 16 hodin.

U 1. ročníků proběhne na úvod společná schůzka rodičů s třídními učiteli.

U třídy 3.M proběhne na úvod společná informační schůzka rodičů (obsahem je organizace posledního roku školy, forma, termíny a obsah závěrečných zkoušek).

...
Celý článek