KONZULTAČNÍ PŘEDNÁŠKA M6 materiály a zákl. stroj. souč. PÁTEK 31.3.2023

Na základě několika požadavků, vyhlašujeme pro zájemce konzultaci s přednáškou k M6 Part 66 – Materiály a základní strojnické součásti na pátek 31. 3. 2023 v čase od 12:00 do cca 16:00 hod .

V tento den je i zkouškový termín. Zkoušky z M6 je možné udělat i po konzultaci. Na zkoušku je nutné podat samostatnou přihlášku.

Kdo se bude chtít účastnit přednášky a současně v tento den vykonat zkoušku z jiného modulu, musí ji stihnout v čase od 8:00 do 12:00 hod

Využijte příležitosti konzultací a případně si u nás domluvte studijní materiál, který prostudujete v čase před samotnou zkouškou.

Vyhrazujeme si možnost termín kdykoli zrušit. V takovém případě bychom každého přihlášeného informovali.

Přihlášku pro konzultační přednášku k M6 i ke zkouškám na tento den vyplňte samostatně nejpozději do středy 29.3.2023 do 24:00 hodin. 

Je možné se přihlásit pouze na přednášku (konzultaci) a po dostudování materiálů se přihlásit na zkoušku v dalším zkouškovém termínu.

Přihlášky podané po uvedeném termínu již nebudou akceptované.

Pro pořádání konzultace k dalšímu modulu potřebujeme znát zájem o konkrétní modul. Kdo nám ještě nenapsal požadavek, napište prosím na mail training@ssletecka.com Modul, o který bude největší zájem zařadíme jako první. Zatím máme velmi malý zájem o modul M17, M3, M4, a M11. U modulů M11, M12 a M13 je organizace přednášky s konzultací komplikovaná, protože jde o nejrozsáhlejší moduly, které se dělí na tři bloky a tím i tři instruktory. Přednášky z těchto modulů tedy uděláme až bude zájemců o něco více.