Zkouškový den pátek 23.6.2023

Na pátek 23. 6. 2023 v čase od 8:00 do cca 14:00 hod hodin vyhlašujeme zkouškový termín na moduly Part 66. Je možné přijet na zkoušky lib. modulu kategorie A, B1, B2, B3. Pro testy libovolné podkategorie B2L  nebo kategorie L (dříve ICAO) je třeba telefonická domluva předem.

Ve stejný den, tedy 23.6.2023 organizujeme i konzultační přednášku k modulu M4 – Elektronika (viz samostatný příspěvek). Pro ty, kteří se zúčastní konzultace, bude možné napsat testy z některého modulu i po ukončení konzultace.

Na každou zkoušku i na konzultaci je třeba vyplnit samostatné přihlášky.

Přihlášku na jednotlivé zkoušky (na každou zkoušku samostatně) i na konzultaci vyplňte nejpozději do středy 21.6.2023 do 24:00 hodin. Přihláška podaná po tomto termínu již nebude akceptovaná. Přihlášku prosím vyplňte na každou zkoušku samostatně a u každé uveďte pro jakou kategorii chcete zkoušku dělat. V případě, že se zkoušky konkrétního modulu pro různé kategorie liší, a chtěli byste zkoušky konat pro více kategorií, kontaktujte nás o radu. (U modulů M4, M5, M6, M7 je v každém případě nutné napsat informaci, pro jakou kategorii letadel se jedná. Zkoušky z daných modulů se liší v závislosti kategorie Part66).

Pokud byste potřebovali teoretickou přípravu formou přednášky s konzultací, a ještě jste nám to v minulých dvou měsících nenapsali, napište nám krátký požadavek na mail training@ssletecka.com (čím dříve, tím lépe). Pro který modul bude nejvíce zájemců, ten se pokusíme připravit. Podmínkou je alespoň 4 osoby na přednášku)

Více informací můžete žádat na training@ssletecka.com nebo 724 358 546