ZKOUŠKOVÝ DEN Pondělí 25.9.2023

Jak jsme většinu klientů již předem informovali, jsme nuceni přesunout zkouškové dny na pondělky. Nejčastěji budou zkoušky v pondělí v lichém týdnu (dle čísla týdnů v kalendáři).  První pondělní termín na zkoušky je před námi, a to 25. 9. 2023 v čase od 8:30 do cca 14:00 hod na moduly Part 66. Je možné přijet na zkoušky lib. modulu kategorie A, B1, B2, B3. Pro testy libovolné podkategorie B2L  nebo kategorie L (dříve ICAO) je třeba telefonická domluva předem.

Na každou zkoušku i na případnou esej (kompozici) je třeba vyplnit samostatné přihlášky.

Přihlášku na jednotlivé zkoušky (na každou zkoušku samostatně) nejpozději do čtvrtka 21.9.2023 do 07:00 hodin ráno. Přihláška podaná po tomto termínu již nebude akceptovaná, protože bychom nestihli zkoušku administrativně připravit. U každé zkoušky uveďte pro jakou kategorii chcete zkoušku dělat (volba v přihlášce). V případě, že se zkoušky konkrétního modulu pro různé kategorie liší, a chtěli byste zkoušky konat pro více kategorií, kontaktujte nás o radu. (U modulů M4, M5, M6, M7 je v každém případě nutné napsat informaci, pro jakou kategorii letadel se jedná. Zkoušky z daných modulů se liší v závislosti na kategorii licence Part66).

Zatím vyhlašujeme pouze zkouškový den. Případné zájemce o konzultaci k modulům jsme oslovili individuálně.

Pokud byste potřebovali teoretickou přípravu formou přednášky s konzultací, a ještě jste nám to v minulých dvou měsících nenapsali, napište nám krátký požadavek na mail training@ssletecka.com (čím dříve, tím lépe). Pro který modul bude nejvíce zájemců, ten se pokusíme připravit. Podmínkou je alespoň 4 osoby na přednášku)

Více informací můžete žádat na training@ssletecka.com nebo 724 358 546