ZKOUŠKOVÝ DEN PONDĚLÍ 19.2.2024

Vážení přátelé,

pro zájemce otvíráme další zkouškový den na moduly Part66:

Pondělí 19. 2. 2024, v čase od 8:30 do cca 14:00 hod. Je možné přijet na zkoušky lib. modulu kategorie A, B1, B2, B3. Pro testy libovolné podkategorie B2L  nebo kategorie L (dříve ICAO) je třeba telefonická domluva předem.

Na každou zkoušku i na případnou esej (kompozici) je třeba vyplnit samostatné přihlášky.

Přihlášku na jednotlivé zkoušky v pondělí 19.2.2023 (na každou zkoušku samostatně) vyplňte nejpozději do čtvrtka 15.2.2024 do 07:00 hodin ráno.

Přihláška podaná po tomto termínu již nebude akceptovaná, protože bychom nestihli zkoušku administrativně připravit. U každé zkoušky uveďte pro jakou kategorii chcete zkoušku dělat (volba v přihlášce). V případě, že se zkoušky konkrétního modulu pro různé kategorie liší, a chtěli byste zkoušky konat pro více kategorií, kontaktujte nás o radu. (U modulů M4, M5, M6, M7 je v každém případě nutné napsat informaci, pro jakou kategorii letadel se jedná. Zkoušky z daných modulů se liší v závislosti na kategorii licence Part66).

Začínají se hlásit i zájemci na konzultační přednášky. V dohledné době budeme zřejmě otvírat i termíny s přednáškami. Pokud byste potřebovali teoretickou přípravu formou přednášky s konzultací, a ještě jste nám to v minulých dvou měsících nenapsali, napište nám krátký požadavek na mail training@ssletecka.com (čím dříve, tím lépe). Pro který modul bude nejvíce zájemců, ten se pokusíme připravit. Podmínkou je alespoň 4 osoby na přednášku).

Tímto žádáme, aby ti, kteří měli o přednášky celého balíku modulů zájem se opět připomněli, buďto mailem, nebo na telefon – uvedeno níže. potřebujeme zkoordinovat termíny.

Více informací můžete žádat na training@ssletecka.com nebo 724 358 546