konzultační přednáška se zkouškou k M16- Pístový motor, pondělí 22.4.2024

Na základě vašich požadavků, vyhlašujeme pro zájemce konzultaci s přednáškou k Modulu M16 – Pístový motor Part 66  na pondělí 22.4.2023 od 10:00 hod.

Přednáška k M16 bude v rozsahu cca 7 vyučovacích hodin

V tento den je vyhlášen jako zkouškový den, a ti, kteří budou mít zájem se mohou přihlásit i na zkoušku z M16, která proběhne v odpoledních hodinách, po skončení konzultací. Na jiné moduly se v tento den nelze přihlásit.

Zkoušky jiných modulů, včetně M16 je možné vykonat v pondělí 29.4.2024 – viz samostatný příspěvek na našich stránkách.

Využijte příležitosti konzultací a případně si u nás domluvte studijní materiál, který prostudujete v době před konzultací i samotnou zkouškou. Přednáška k M16 pak delší dobu nebude. Konzultace je ideální příležitost pro zjištění, co z požadovaných znalostí umím nebo ne. Přihlášení ke zkoušce se na ni nemusí povinně dostavit (v případě zjištění, že na dostudování potřebuji delší čas).

Vyhrazujeme si možnost termín kdykoli zrušit. V takovém případě bychom každého přihlášeného informovali.

Přihlášku pro konzultační přednášku k M16, vyplňte samostatně nejpozději v pátek 19.4.2024 do 7:00 hod (ráno!!!), na případnou zkoušku z modulu M16 vyplňte samostatně nejpozději ve čtvrtek 18.4.2024 do 7:00 hod (ráno!!!). 

Vzhledem k tomu, že seznam přihlášených ke zkoušce musíme s předstihem odesílat na UCL, nebudeme přihlášky po uvedeném termínu akceptovat.

Na mail uvedený v pozdě podané přihlášce bude odeslán mail, že zkouška již není možná. U přihlášek ke konzultacím je možné po telefonické dohodě termín přihlášení prodloužit

Pro pořádání konzultace k dalšímu modulu potřebujeme znát zájem o konkrétní modul. Kdo nám ještě nenapsal požadavek, napište prosím na mail training@ssletecka.com Modul, o který bude největší zájem zařadíme jako první.